AΤTICA FOOTBALL GAMES  2021-2022

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

23-24/10/2021

7η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16 

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

COERVER ΝΙΚΗ 

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

Κ-16 

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε. 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

24/10/21 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

ΣΤΑΥ. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 

Κ-16 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

24/10/21 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

19:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

Κ-16 

 ΙΩΝΙΚΟΣ Π.Α.Ε.

PANIONIOS ACADEMY 

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

9:00 

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

Κ-16 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β΄ 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε. 

Αναβολή

Κ14

  Κ-14 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗ-ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 

24/10/21 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 14:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 Κ-14 

ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο. 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

9:30 

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 

Αλλλαγή ώρας 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

26/10/21 

ΤΡΙΤΗ 

17:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

Κ-14 

ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Α.Ο. 

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Π.Α.Ε. 

23/10/21 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

Κ-14 

DIAMONDS F.C.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε. 

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00 

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

Αλλαγή ώρας

Κ13

 Κ-13 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

 ΑΓΙΑΞ ΠΕΥΚΗΣ

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 Κ-13 

 ΙΩΝΙΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

22/10/21 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 

 16:15

KIFISSOS SOCCER CLUB ΟΡΦΕΩΣ 203 ΑΙΓΑΛΕΩ

Κ-13

  ΑΕΚ Π.Α.Ε. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

23/10/21

ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:30

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 Κ-13 

 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ            ΛΙΟΣΙΩΝ  ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ F.C.

Αναβολή 

Κ-13

 ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε. 

 23/10/21

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙ 

6η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12 

 Κ-12 

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

9:30

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

Κ-12 

 ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

23/10/21 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00 

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

Κ-12 

 ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙ  

Κ-12 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ

 23/10/21

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 13:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

6η Αγωνιστική

Κ11

 K-11 

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε. 

MAROYSSI CITY 

Αναβολή 

K-11 

 ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ F.C.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

 24/10/21

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:30 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

Χ.Δ

K-11 

SOCCERLAND ELEFSIS 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

24/10/21 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:00 

SOCCERLAND ELEFSIS 

Χ.Δ. Αλλαγή ωρας

K-11 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  

ΑΕΚ Π.Α.Ε. 

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

Χ.Δ

Κ10

  K-10 

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο. 

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ

24/10/21 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:00

SOCCER STATION PALLINI 

Χ.Δ

 K-10 

 ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ F.C.

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 23/10/21

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:10

ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ ΑΜΑΣΙΟΥ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ 

Χ.Δ

 K-10 

ΑΚΑΔ. THUNDERS

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

Χ.Δ 

K-10 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

ΑΓΙΑΞ ΠΕΥΚΗΣ 

 24/10/21

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

Χ.Δ

AFG

Talents  Football Games

6η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ18

  Κ-18

ΟΜΑΔΑ 1

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 

  Κ-18

ΙΩΝΙΚΟΣ Π.Α.Ε. 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

24/10/21 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

9:00 

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

 Κ-18

ΟΜΑΔΑ 2

 ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

Κ-18

COERVER ΝΙΚΗ 

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο. 

24/10/21

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:00 

ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ Β΄ 

Κ15

   K-15

PANIONIOS ACADEMY 

ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α.Ε.

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 20:00

ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 

  K-15

ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑ.Ε. 

 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

24/10/21 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:00

ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

 K-15

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ 

 23/10/21

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 19:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

K-15

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ F.C. 

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο. 

23/10/21 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 13:00

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

Κ13

  K-13

ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α.Ε.

 24/10/21

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ 

  K-13

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 1 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 2 

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

19:30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΑΧΑΡΝΕΣ

 K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ  

24/10/21 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 17:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

K-13

ΠΑΟ ΣΧ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 

ΣΚΟΡΠΙΟΣ Α.Σ. ΦΥΛΗΣ

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:30 

ΕΘΝΙΚΟΥ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 

    K-13 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 23/10/21 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΑΧΑΡΝΕΣ    

Κ16

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

6η Αγωνιστική

  K-16

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε. 

23/10/21 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00

ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

 K-16

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΧ. ΠΕΥΚΗΣ

 MAROUSSI CITY

23/10/21 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

K-16

DIAMONDS F.C.

ΘΗΣΕΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ 

 23/10/21

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00 

ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ 

K-16

ΠΑΟ ΣΧ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

 23/10/21

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 19:30

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ 

T.F.G.

ATTICA FOOTBALL GAMES

Επισκεψιμότητα

384753
ΣήμεραΣήμερα589
ΧθέςΧθές1082
εβδομαδιαίαεβδομαδιαία5295
ΜηνόςΜηνός25132
ΣυνολικάΣυνολικά384753

ΒΙΝΤΕΟ

Photos

  • atromitos.jpg
  • imagespanetolikosgfs.jpg
  • olympiakos.png
  • PAEAIGALEO.jpg
  • panioniospaesima.png
  • ΑΕΚ.jpg
  • Γ.Σ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.png
  • ΗΝΙΟΧΟΣ.jpg
  • ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ .png
  • Π.Α.Ε ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.jpg
  • ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ.jpg
  • ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.png
  • ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ.jpg