Ενημέρωση Βαθμολογίας AFG 11/11/2019

    Ενημέρωση Βαθμολογίας TALENTS 11/11/2019 

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES     2019-2020

Attica Football Games

09-10/11/2019

5η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

0-0 

 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

ΑΠΗΛΙΟ ΚΟΡΩΠΙ 

0-3 

 

Κ-16

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

12/11/2019 

ΤΡΙΤΗ 

18:15 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙ 

2-1 

 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

10/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3) 

2-1 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:30 

ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ 

3-2 

 

Κ-14

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 9/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

1-1 

 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

20:30 

FOUS DE FOOT 

3-2

 

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

 3-0

 

Κ-14

 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

12/11/2019 

ΤΡΙΤΗ 

16:45 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 5-0

3η αγ/κη 

Κ13

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 10/11/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 14:45

ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ 

 0-2

 

Κ-13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

9/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

1-3

 

Κ-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

10/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:00

FOUS DE FOOT 

 3-5 

 

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 26/11/2019

 ΤΡΙΤΗ

19:00 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

1-1 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

7η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

1-4 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 17:00

FOUS DE FOOT 

1-0 

 

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

9/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:45

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

4-4

 

Κ-12 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

 0-3

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 9/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:45 

ΕΠΟ 

 0-2

 

Κ-12 Β΄

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

VALENCIA C.F.

 9/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

ΥΜΗΤΤΟΥ 

 0-4

 

Κ-12 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:30

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 6-1

 

Κ-12 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 10/11/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 4-2

 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:00 

ΦΩΣΤΗΡΑ (ΒΟΗΘ.) ΤΑΥΡΟΥ 

 

  Χ.Δ 

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

 Χ.Δ

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 13:00

RENTI STAR 

 

 Χ.Δ

K-11 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΗΝΙΟΧΟΣ

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

ΣΧΟΛΗΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 

 6-3

 

K-11 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 2-2

 

K-11 Β΄

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

9/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:45 

ΕΠΟ 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

6/11/2019 

ΤΕΤΑΡΤΗ 

 19:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

19:00 

RENTI STAR 

Αλλαγή ημέρα-ώρα 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:15 

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (5Χ5) 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

16:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

5-3

 

K-10 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

 9/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:00 

ΣΧΟΛΗΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 

4-0 

 

K-10 Β΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

5η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:45

ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ Χ. ΠΑΥΛΙΔΗΣ 

 1-1 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

19:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

3-1

 

Κ-16

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 9/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΑΝΟΙΞΗΣ ΔΡΟΣΙΑΣ 

 6-2 

 

Κ-16

ΡΕΠΟ

VALENCIA C.F.

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:30 

RENTI STAR 

 1-4 

 

K-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

13/11/19 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

17:30 

FOUS DE FOOT 

 

 

K-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:45

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

4-0

 

K-14

ΡΕΠΟ

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

 

 

 

 

 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 10/11/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:30 

ΕΠΟ 

 3-3

 

K-13

ΡΕΠΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-13

VALENCIA C.F.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

10/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14:15 

  RENTI ARENA   

 4-2 

 

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 12/11/2019

ΤΡΙΤΗ 

17:30 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

7-2 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

5η Αγωνιστική

K-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

9/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:00 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ (ΒΟΗΘ.) 

   6-2 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 9/11/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

   0-1 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

VALENCIA C.F.

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

17:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 1-0

 

K-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

10/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:30 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ 

  2-3

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

 

 

 

ΒΙΝΤΕΟ