ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES   2019-2020

Attica Football Games   

 26-27 / 10/2019

3η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 26/10 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3) 

1-0 

 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 30/10/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ 

18:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

3-0 

 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

15:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-14

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

12/11/2019 

ΤΡΙΤΗ 

16;45 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

5-0 

 

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

27/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3) 

 6-1

 Μ.Δ

Κ-13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

25/10/2019 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 

18:45 

FOUS DE FOOT 

 2-2

Μ.Δ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents football Games 

3η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΡΕΠΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΕ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

26/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 2-0

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

VALENCIA CF

 26/10/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 12:30

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 2-3 

 

Κ-16

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

27/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:30

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

2-1 

Αλλαγή ώρας 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

26/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:30

 ΓΑΛΑΞΙΑΣ

4-1 

 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

26/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

3-1` 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-13

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

 

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 27/10/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

2-7 

 

Κ-13

VALENCIA CF

ΗΝΙΟΧΟΣ

26/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 16:00

RENTI ARENA 

1-7 

 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

3η Αγωνιστική

Κ-15

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

VALENCIA CF

27/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 13:00

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

4-1 

 

Κ-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

26/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:30

Ε.Π.Ο. 

0-1 

 

Κ-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

 27/10/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:00

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ 

2-1 

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES  

 

 

 

 

ΒΙΝΤΕΟ