ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES

2019-2020

Attica Football Games

 12-13/10/2019

1η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

13/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 15:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3)

2-1 

 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

12/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

14:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 1-1

 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

 8-1

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 13/10/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΓΑΛΑΞΙΑ 

4-2 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

12/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

09:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3)

3-0 

 

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:45

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

7-0 

 

Κ-14

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 12/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

8-0 

 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 13/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:30

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

2-2 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3)

8-0 

 

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:15 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

2-2 

 Μ.Δ

Κ-13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

12/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

6-0 

 Μ.Δ

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

13/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

1-5 

 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

4η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-12 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

12/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:45 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

2-4 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

13/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00 

 RENTI STAR

3-2 

 

Κ-12 Α΄

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 13/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:00 

Αλλαγή ώρας ΑΘΛ ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

 1-1

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

ΡΕΠΟ Α΄-Β΄ΟΜΙΛΟΥ 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΡΕΠΟ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

 

 

 

ΡΕΠΟ Β΄-Α΄ΟΜΙΛΟΥ 

 

 

Κ-12 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

12/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

1-0 

 

Κ-12 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

2-4 

 

Κ-12 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

 ORION SPORT CLUB

 5-3

 

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

VALENCIA C.F.

13/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

2-5 

 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-11 Α΄

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

12/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3)

 

 Χ.Δ

K-11 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 13/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:00 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

 

 Χ.Δ

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

ΡΕΠΟ Α΄-Β΄ΟΜΙΛΟΥ 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 ΡΕΠΟ Β΄-Α΄ΟΜΙΛΟΥ

 

 

K-11 Β΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

12/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00 

FOUS DE FOOT 

4-1 

 

K-11 Β΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

13/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 14:00

ΕΠΟ 

1-5 

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

12/10//2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:30

 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P4)

7-3 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

13/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00 

ORION SPORT CLUB 

 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

13/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-10 Β΄

ΙΑΣΩΝ Α.Ο.ΙΛΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:00 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ 

 8-4

 

K-10 Β΄

 ΠΑΟ ΣΧ. ΤΑΡΑΣΗ

ΡΕΠΟ 

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:00

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ (7Χ7) 

3-7 

 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

1η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΡΕΠΟ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

12/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

19:00 

 STAR ΒΟΥΛΑΣ

4-2 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

13/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

16:30 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

2-1 

 

Κ-16

VALENCIA C.F.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 17:30

ΓΑΛΑΞΙΑ 

0-3 

 

K-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

13/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:30 

ΝΙΑΡΧΟΣ 

6-0 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 12/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3)

5-1 

 

K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

13/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

18:00 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

0-2 

 

K-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

VALENCIA C.F.

12/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:30 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

 0-4

 

K-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

1η Αγωνιστική

K-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 13/10/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

18:00 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ 

4-0 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

13/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:30 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

5-0 

 

K-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

VALENCIA C.F.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-15

ΟΜΑΔΑ 1

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 12/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:30

ΓΑΛΑΞΙΑ 

 2-3

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

  

ΒΙΝΤΕΟ