ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES   2019-2020

Attica Football Games

11-12/04/2020

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

25η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

VALENCIA C.F.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

 

K-10 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

K-10 Α΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΡΕΠΟ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

23η Αγωνιστική

K-15

VALENCIA C.F.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 

K-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

 

K-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

ΒΙΝΤΕΟ