ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: AFG Ενημέρωση 29/01/2020

                            TALENTS Ενημέρωση 28/01/2020

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES    2019-2020

Attica Football Games

01-02/02/2020

14η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 02/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

16:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 1-1

 

Κ-16

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

04/02/2020 

ΤΡΙΤΗ 

 17:00

Τ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΑΪΔΑΡΙ 

1-4 

  

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

01/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

2-1 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

01/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

14:15 

RENTI STAR 

2-2

 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 02/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00 

ΑΝΟΙΞΗΣ 

0-2 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

02/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 5-4

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

FOUS DE FOOT 

 1-0

 Μ.Δ

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

01/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

4-2 

Τ.Δ 

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

02/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:30 

ΑΝΟΙΞΗΣ 

1-0

Μ.Δ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

16η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

01/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00 

 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π1)

 4-3

Χωρίς θεατές 

Κ-12 Α΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

 01/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 4-0

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

01/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

 1-2

 

Κ-12 Β΄

VALENCIA C.F.

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

01/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 17:00

RENTI ARENA 

6-3 

 

Κ-12 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

02/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

ORION SPORT CLUB 

1-2 

 

Κ-12 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.(Κ11)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:15

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π1) 

2-1 

 Χωρίς θεατές 

Κ-12 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

02/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:15

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

Χ.Δ 

K-11 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

 Χ.Δ

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΟΥΠΟΛΗΣ

02/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

17:30 

FOUS DE FOOT 

 2-2

  

K-11 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

 1-1

 

K-11 Β΄

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

01/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00 

ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ - ΙΛΙΟΝ 

2-1 

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

02/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:00

ORION SPORT CLUB 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

02/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π4) 

 

Χ.ΔΧωρίς θεατές

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-10 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 01/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

02/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 09:00

ORION SPORT CLUB 

 5-5

 

K-10 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ ΑΧΑΡΝΕΣ 

 2-2

 

K-10 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-4 

 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

14η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

 01/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:30

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

3-0 

α.α

Κ-16

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΡΕΠΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

 

Κ-16

VALENCIA C.F.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

FOUS DE FOOT 

4-0 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 0-3α.α

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-14

MAROUSSI CITY

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

01/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00 

ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΜΠΑΤΙΣΤΑ-ΑΧΑΡΝΕΣ 

3-5 

 

K-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 01/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13:30

ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΝΙΑΡΧΟΣ 

0-3 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

02/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:30

 RENTI STAR

2-0 

 

K-13

VALENCIA C.F.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 01/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

 FOUS DE FOOT

0-1 

 

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

02/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:45 

 RENTI STAR

6-0 

 

K-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

04/02/2020 

ΤΡΙΤΗ 

17:30 

 STAR ΒΟΥΛΑΣ

5-4 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

14η Αγωνιστική

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

VALENCIA C.F.

 29/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ

 11:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 0-1

 

K-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

02/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00 

FOUS DE FOOT 

 1-3

 

K-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΗΝΙΟΧΟΣ

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:30 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 

 3-0

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

01/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

ΔΙΕΚΟΠΗ  ΦΩΤΙΣΜΟΣ  

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

  

ΒΙΝΤΕΟ