Ενημέρωση Βαθμολογίας AFG 04/11/2019

         Ενημέρωση Βαθμολογίας TALENTS 4/11/2019

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES    2019-2020

Attica Football Games

02-03/11/2019

4η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 09:45

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2-2 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 20:30

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ 

2-2 

 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:15

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

2-0 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

5/11/2019 

ΤΡΙΤΗ 

 18:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

1-4 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

3/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

0-6 

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

3-5 

 

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

1-3 

 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

16:00 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

5-0 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

2-1 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

8-2 

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:45 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

3-3 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

17:15 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

1-1

Μ.Δ  

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

6η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3) 

5-0 

 

Κ-12 Α΄

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 2/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ

2-0 

 

Κ-12 Α΄

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

RENTI STAR 

5-2 

 

Κ-12 Α΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

FOUS DE FOOT 

2-5 

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

2/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00

ΕΠΟ 

0-3 

 

Κ-12 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

1-2 

 

Κ-12 Β΄

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:00 

ORION SPORT CLUB 

5-1 

 

Κ-12 Β΄

VALENCIA C.F.

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

17:00 

RENTI ARENA 

8-4 

 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-11 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

2/11/2019 

ΣΑΒΑΤΟ 

10:00 

RENTI STAR 

 

Χ.Δ 

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χ.Δ 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P3)

5-1 

 

K-11 Β΄

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:00 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ (Βοηθ.) 

3-1 

 

K-11 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:00 

ΕΠΟ 

4-0 

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΗΝΙΟΧΟΣ

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (P4) 

 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 2/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:00 

RENTI STAR 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 2/11/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 11-7

 

K-10 Β΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

19:30 

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (5Χ5) 

2-6 

 

K-10 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

 2/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

6-2 

 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

4η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 2/11/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00 

FOUS DE FOOT 

2-5 

 

Κ-16

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

2/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

09:15 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

0-3 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

VALENCIA C.F.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

0-2 

 

K-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

2/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:30 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

0-3 

 

K-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

2/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 14:00

ΝΙΑΡΧΟΣ 

0-3 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΗΝΙΟΧΟΣ

2/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 09:00

ΕΠΟ 

 1-0

 

K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

2/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

1-4 

 

K-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

VALENCIA C.F.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

7-1 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

4η Αγωνιστική

K-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:30 

ΕΠΟ 

1-2 

 

K-15

VALENCIA C.F.

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

 3/11/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00 

PALLINI ARENA 

1-2 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

3/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 16:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

4-0 

 

K-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

2/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 12:00

FOUS DE FOOT 

6-1 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

 

 

 

ΒΙΝΤΕΟ