ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Έναρξη εσωτερικών εκπαιδευτικών αγώνων 2019-2020 AFG (K13, K14, K16) & TFG (K13, K14, K15, K16) 12-13 / 10/2019

 ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑTTICA FOOTBALL GAMES 

05-06 / 10/2019

ΚΥΠΕΛΛΟ AFG 2019-2020

4η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16 Α 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

09/10/2019 

ΤΕΤΑΡΤΗ 

 18:30

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ 

 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

06/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:30 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

2-2 

Αλλαγή ώρας 

Κ-16

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

05/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

20:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

0-1 

 

Κ16 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

05/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:15 

ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ ΤΑΥΡΟΥ 

 0-6

 

Κ-16

VALENCIA CF

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

Κ15 ΑΟΜΙΛΟΣ

Κ-15

ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-15

ΙΑΣΟΝΑΣ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-15

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ15 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

05/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

0-2 

 

Κ-15

VALENCIA CF

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

 05/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:00 

ΕΠΟ

3-3 

 

Κ14 Α 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

05/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ 

0-1 

 

Κ-14

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

05/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 19:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

1-6 

 

Κ14 Β'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 06/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

0-7 

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΗΝΙΟΧΟΣ

05/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:30

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

2-2 

 

 

 ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Attica Football Games  2019-2020

3η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ12 Α 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

06/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:30 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

 1-3

 

Κ-12 Α

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 05/10/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00 

FOUS DE FOOT 

1-5 

Αλλαγή ώρας 

Κ-12 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

06/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

 ΓΑΛΑΞΙΑΣ

1-1 

αλλαγή ώρας 

Κ-12 Α

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 06/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

3-1 

 

Κ12 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

06/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

0-1 

 

Κ-12 Β

VALENCIA C.F.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

06/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 17:00

RENTI ARENA 

5-5 

 

Κ-12 Β

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

05/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΕΠΟ 

4-3 

 

Κ-12 Β

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

06/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 18:00

ΥΜΗΤΤΟΥ 

4-3 

 

Κ-12 Β

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 05/10/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

2-6 

 

Κ11 Α 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

0-4 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

05/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:30

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-2 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 05/10/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 11:00

RENTI STAR 

4-1 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

ΡΕΠΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-11 Β

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

05/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

5-5 

 

Κ-11 Β

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 06/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

ORION SPORT CLUB 

3-0 

 

Κ-11 Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 05/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΒΟΗΘ. Γ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 

5-1 

 

Κ10 Α 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-10 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 05/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 5-3

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 05/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:15 

ΕΠΟ 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 05/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΒΟΗΘ. Γ. ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 

 6-4

Χ.Δ 

Κ10 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

05/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:30 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

5-0 

 

Κ-10 Β

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 05/10/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-6 

 

Κ-10 Β

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

06/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 11:00

ORION SPORT CLUB 

5-1 

 

Κ-10 Β

ΡΕΠΟ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 

AFG

 

 

ΒΙΝΤΕΟ