ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ AFG Κ14 & Κ13: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 09/03/2020

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES   2019-2020

Attica Football Games

07-08/03/2020

18η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

07/03/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 1-1

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

10/03/2020 

ΤΡΙΤΗ 

16:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 4-2

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

07/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 13:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-5 

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

07/03/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13:15 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 1-2

 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 08/03/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

 0-0

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 07/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 1-3

Τ.Δ 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 2-2

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 07/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:45 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

0-3 

Τ.Δ. 

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

20η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

04/03/2020 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

 16:45

ΝΤΑΜΑΡΙ 

2-1 

 

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Α΄

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-12 Α΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

08/03/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 14:45

RENTI STAR 

3-0 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧ. ΑΕΚ 

07/03/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:15

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π1)

 

Χ.Δ. (ΦΙΛΙΚΟ) Χωρίς θεατές

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

 07/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 18:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

 

Κ-12 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΗΝΙΟΧΟΣ

08/03/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 14:00

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

3-3 

 

Κ-12 Β΄

VALENCIA C.F.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.(Κ11)

07/03/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΓΕΩ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ (ΒΟΗΘ.) 

0-3 

 

Κ-12 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

 07/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

ORION SPORT CLUB 

3-1 

 

Κ-12 Β΄

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ 

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ 

3-4 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

07/03/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

  Χ.Δ. 

K-11 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 07/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:00 

ΔΗΜΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

 

 Χ.Δ.

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:45 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

Χ.Δ 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΡΕΠΟ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΠΑΟ ΣΧ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 17:30

ΑΛΚΥΩΝ Β΄ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 

 0-4

 

K-11 Β΄

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

07/03/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ (ΒΟΗΘ.) 

2-4 

 

K-11 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

 3-4

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 08/03/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 09:30

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 07/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ 

 

Χ.Δ. 

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

07/03/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

Χ.Δ. 

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ 

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:15

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π4) 

 

Χ.Δ. (ΦΙΛΙΚΟ) Χωρίς θεατές 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 08/03/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:30

STAR ΒΟΥΛΑΣ

 6-2

 

K-10 Β΄

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

08/03/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

18:00 

 ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

6-2 

 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

18η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 18:00

FOUS DE FOOT 

 3-4

 

Κ-16

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

VALENCIA C.F.

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Α.Ο.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

07/03/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 20:30

RENTI STAR

5-1 

 

K-14

ΟΜΑΔΑ 1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-14

ΡΕΠΟ

MAROUSSI CITY

 

 

 

 

 

 

K-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΝΙΑΡΧΟΣ 

1-4 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

 07/03/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:15 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ - ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

3-1 

 

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 08/03/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30 

RENTI STAR 

2-3 

 

K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 08/03/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-2

 

K-13

ΡΕΠΟ

VALENCIA C.F.

 

 

 

 

 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

18η Αγωνιστική

K-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΙΛΙΟΥ 

4-1 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

08/03/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 15:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

0-4 

 

K-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

07/03/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:00 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΥ 

2-1

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

VALENCIA C.F.

07/03/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 16:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 1-1

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

ΒΙΝΤΕΟ