ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: AFG ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 03/12/2019

      ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: AFG Κ12 Α΄ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ & ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΕΙΣΟΔΟΥ ΘΕΑΤΩΝ 

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES      2019-2020

Attica Football Games

07-08/12/2019

9η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 

Χωρίς θεατές 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

 

 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 21/12/2019 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε. 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ. 

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

15:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 

Αγ/κη 3η 

Κ14

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 

Χωρίς θεατές 

Κ-14

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:00

 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ

 

 

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 07/12/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 13:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 

Μ 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

07/12/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 18:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 

Χωρίς θεατές   Μ.Δ   

Κ-13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:15 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

 

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 07/12/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 08/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Μ.Δ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

11η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

07/12/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 

Χωρίς θεατές 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 08/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 18:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χωρίς θεατές 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

15:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 

Χωρίς θεατές 

Κ-12 Α΄

ΡΕΠΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 07/12/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

 

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Β΄

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

ΥΜΗΤΤΟΥ 

 

 

Κ-12 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-12 Β΄

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

VALENCIA C.F.

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

ΑΛΚΥΩΝ Β΄ ΑΝΑΠΑΥΣΕΩΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 

 

Αλλαγή ώρας 

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 08/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:45 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 

Αλλαγή ώρας  

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 14:00

 RENTI STAR

 

 Χ.Δ

K-11 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

 ΓΑΛΑΞΙΑΣ

 

Χ.Δ 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

07/12/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

14:00 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ 

 

 

K-11 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:15 

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 

 

ΦΙΛΙΚΟ 

K-11 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ORION SPORT CLUB 

 

Αλλαγή ώρας 

K-11 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:15 

Ε.Π.Ο. 

 

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:00 

RENTI STAR 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Α΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:15 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:15 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 

K-10 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Β΄

ΡΕΠΟ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

9η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΡΕΠΟ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:45 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

07/12/20 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

 

Κ-16

VALENCIA C.F.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:00 

PALLINI ARENA 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΡΕΠΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 

K-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 17:00

 FOUS DE FOOT

 

 

K-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 13:30

ΝΙΑΡΧΟΣ 

 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 

Χωρίς θεατές 

K-13

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

ΗΝΙΟΧΟΣ

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:15 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

 

 

K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

VALENCIA C.F.

07/12/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

18:15 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 

K-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

9η Αγωνιστική

K-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο. 

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ 

 

 

K-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

VALENCIA C.F.

07/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

PALLINI ARENA 

 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΙΑΣΩΝ Α. Ο. ΙΛΙΟΥ

08/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

16:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 07/12/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:15

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

ΒΙΝΤΕΟ