ΣΕ ΠΡΟΣΟΧΗ: ΣΎΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟ Σ/Κ 29/02-01/03/20 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΎΝ ΠΑΙΧΝΊΔΙΑ ΛΌΓΩ ΑΡΓΊΑΣ ΚΑΘΑΡΉΣ ΔΕΥΤΈΡΑΣ (ΣΕ ΕΥΧΈΡΕΙΑ ΤΩΝ ΟΜΆΔΩΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΉΣΟΥΝ ΠΑΙΧΝΊΔΙΑ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΉ).

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ AFG Ενημέρωση 04/02/2020

                   TALENTS Ενημέρωση 04/02/2020

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES    2019-2020

Attica Football Games

08-09/02/2020

15η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

09/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 16:45

Δ΄ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 

3-1 

 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

09/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:30 

 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΑ

  2-1 

 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

25/02/2020 

ΤΡΙΤΗ 

16:45 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 5-0

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

08/02.2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 14:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 1-2

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

08/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

Σ.Ε.Φ. ΕΘΝΑΡΧΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΥ 

 2-2

 

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

08/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:15 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΑ 

   2-0 

 

Κ-14

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

09/02/2929 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ

 7-0

 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 09/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 

ΑΝΟΙΞΗΣ 

 1-0

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 08/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ  (Π1) 

 6-2

Χωρίς θεατές Μ.Δ 

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

08/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 09:45

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΑ 

3-1 

 Μ.Δ

Κ-13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 08/02/2020

 ΣΑΒΑΤΟ

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

6-0 

 Μ.Δ

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 09/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:30

ΑΝΟΙΞΗΣ 

1-0

 Μ.Δ

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

17η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

09/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:00 

ΒΟΗΘ. ΓΕΩΡ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 

2-4 

 

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 08/02/2020

ΣΑΒΑΤΟ

 13:30

STAR ΒΟΥΛΑ 

4-0 

 

Κ-12 Α΄

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 08/02/2020

 ΣΑΒΑΤΟ

 15:00

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

1-1 

 

Κ-12 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

08/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 20:00

RENTI STAR 

 

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.(Κ11)

09/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14:30 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

1-6 

 

Κ-12 Β΄

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 09/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

4-1 

 Αλλαγή ώρας

Κ-12 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

VALENCIA C.F.

08/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 12:15

STAR ΒΟΥΛΑ 

 4-2

 

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

08/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

4-0 

 

Κ-12 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

09/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

3-1

 

Κ-12 Β΄

 ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 

 09/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

17:30 

ΣΤΑΜΑΤΑΣ 

 3-2

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

08/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:45

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 Χ.Δ

 

K-11 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 08/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 09:00

STAR ΒΟΥΛΑ 

 Μ.Δ

 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-11 Α΄

ΡΕΠΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-11 Β΄

ΑΝΑΓΕΝΝΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

09/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

Β΄ΑΛΚΥΩΝ (9Χ9) - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 

 3-1

 

K-11 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

08/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

ORION SPORT CLUB 

 0-4

 

K-11 Β΄

ΡΕΠΟ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 09/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

Χ.Δ 

 

K-10 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 09/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

09:00 

STAR ΒΟΥΛΑ 

Χ.Δ 

 

K-10 Α΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

08/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00 

RENTI STAR 

 Χ.Δ 

Αλλαγή ώρας&γήπεδο 

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

 09/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

2-6 

 

K-10 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

09/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

 STAR ΒΟΥΛΑ

5-9 

 

K-10 Β΄

ΡΕΠΟ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

09/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ (ΒΟΗΘ.) 

 5-3

 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

15η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε. (N)

 09/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 14:30

STAR ΒΟΥΛΑ 

 0-4

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 09/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

16:30 

 ΝΤΑΜΑΡΙ

3-0 

 

Κ-16

VALENCIA C.F.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε. (B)

 08/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00 

 FOUS DE FOOT

3-1 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

MAROUSSI CITY

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 08/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

14:45 

ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΜΠΑΤΙΣΤΑ ΑΧΑΡΝΕΣ 

2-7 

 

K-14

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 09/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 19:15

ΣΤΑΜΑΤΑΣ 

5-0 

 

K-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

09/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-0 

 

K-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

08/02/2020 

 ΣΑΒΑΤΟ

 13:30

ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΝΙΑΡΧΟΣ 

 0-1

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΗΝΙΟΧΟΣ

09/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:30

RENTI STAR 

6-0 

 

K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

09/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 15:15

 ΝΤΑΜΑΡΙ

0-3 

 

K-13

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

VALENCIA C.F.

08/02/2020 

ΣΑΒΑΤΟ 

13:15 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ - ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

0-3 

 

K-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

08/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:45 

STAR ΒΟΥΛΑ 

7-2 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

15η Αγωνιστική  Γ΄ΠΕΡΙΟΔΟΣ

K-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

08/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30 

 ΝΤΑΜΑΡΙ

4-3 

 

K-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

VALENCIA C. F.

09/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 19:00

ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΥ 

1-0 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

 

ΒΙΝΤΕΟ