ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ AFG: ΔΙΑΚΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΛΟΓΩ ΕΟΡΤΩΝ. ΕΠΑΝΕΝΑΡΞΗ 11-12/01/2020

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ AFG ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 16/12/2019

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ TALENTS ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 16/12/2019

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. 17-20/12/2019 17:00-20:00 ΗΛΙΚΙΑΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Κ13(2007),Κ14(2006)&Κ15(2005) ΣΤΙΣ ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΤΟΥ STAR ΒΟΥΛΑΣ.

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: www.facebook.com/panioniosakadimies

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES   2019-2020

Attica Football Games

14-15/12/2019

10η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30 

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 

0-3 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

18:30 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ 

0-6 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΧΑΙΔΑΡΙ Α.Ο.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο. 

21/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 

6η αγ/κη Χωρίς θεατές 

Κ14

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 16/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

 ΝΤΑΜΑΡΙ 

 0-7

  

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

1-9 

 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

0-3 

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 

3-2 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 15/12/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00 

 STAR ΒΟΥΛΑΣ

1-4 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 15:30

 ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

0-1 

 Μ.Δ

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:30 

ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 

 4-1

 Μ.Δ

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

12η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:30

 STAR ΒΟΥΛΑΣ

2-1 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Α΄

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Α΄

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 15/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

1-1 

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:45 

 STAR ΒΟΥΛΑΣ

0-0 

 

Κ-12 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

VALENCIA C.F.

14/12/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:00

ORION SPORT CLUB 

2-4 

 

Κ-12 Β΄

ΡΕΠΟ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

14/12/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:00 

 SOCCER ACTION ΡΕΝΤΗ ΧΑΤΖΗΑΝΕΣΤΗ 34 

4-7 

 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΡΕΠΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-11 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 15/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:15

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

Χ.Δ 

K-11 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:30 

 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3)

 5-1

 Χωρίς θεατές

K-11 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-11 Β΄

ΡΕΠΟ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ ΙΛΙΟΝ 

 2-5

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 15/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π4) 

 

Χωρίς θεατές Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 15/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:00 

RENTI STAR 

 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 15/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:00

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 7-10

 

K-10 Β΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

10η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

Κ-16

VALENCIA C.F.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

15/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00 

PALLINI ARENA 

 0-2

 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ14

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-14

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 15/12/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 

ΔΟΞΑ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 

 4-3

 

K-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ 

MAROUSSI CITY  

 15/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 15:00

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

2-2 

ΦΙΛΙΚΟ 

Κ13

K-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

18:00 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

0-3 

 

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

15/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 17:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 

0-1 

 

K-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-13

ΗΝΙΟΧΟΣ

VALENCIA C.F.

15/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:30 

Ε.Π.Ο. 

2-1 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

10η Αγωνιστική

K-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 14/12/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:30 

FOUS DE FOOT 

0-3 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-15

VALENCIA C.F.

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

 ΑΝΑΒΟΛΗ 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

ΒΙΝΤΕΟ