ΑΞΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ: Σε αντίθεση των καιρών και με τα όσα συμβαίνουν σήμερα στον χώρο του ποδοσφαίρου (και όχι μόνο) με τον ΟΠΑΔΙΣΜΟ, τις υστερίες και τις μπούκες στα γήπεδα, οι νεαροί αθλητές του τμήματος Κ13 του ιστορικού ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. τίμησαν την αθλητική φανέλα του συλλόγου, έστω και σε μία ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ και συγκεκριμένα:

Σε κάποια στιγμή του παιχνιδιού, σε λάθος συνεννόηση, δεν δόθηκε διακοπή από τον διαιτητή και ενώ ο τερματοφύλακας της ομάδας του ΠΑΣ Γιάννινα (Αθηνών) εκείνη την στιγμή άλλαζε φανέλα, οι ομάδες συνέχισαν το παιχνίδι με αποτέλεσμα οι νεαροί αθλητές του Πανιωνίου να πετύχουν τέρμα.

Άμεση και αυτόβουλη η αντίδρασή τους όλοι την ίδια σκέψη, καθόλου τυχαίο βέβαια, με την σέντρα πήραν στην κατοχή τους την μπάλα και σκόραραν στο τέρμα τους, σε βάρος της ομάδας τους, για την ισορροπία των πραγμάτων.

Όπως αναφερθήκαμε στην αρχή, ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ, από αυτές τις λεπτομέρειες όμως μπορεί να οδηγηθούμε κάπου ή έστω ας συνεχίσουν να υπάρχουν και αυτές οι στιγμές για να μας θυμίζουν τον στόχο και την φιλοσοφία του αθλητισμού, ιδιαίτερα στις νεαρές ηλικίες και για να μην ξεχαστούμε , ένα ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ και ένα ΈΥΓΕ σε αυτά τα 13χρονα ΠΑΙΔΙΑ.  

    ΛΟΓΩ ΑΡΓΙΑΣ ΚΑΘΑΡΑΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/02 & ΚΥΡΙΑΚΗ 01/03/2020

     ΣΤΗΝ ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

     ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ AFG ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 11/02/2020

                          TALENTS ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 11/02/2020

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES     2019-2020

Attica Football Games

15-16/02/2020

16η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

29/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

08:45 

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΛΙΜΟΣ 

0-2 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

0-0 

Αλλαγή ώρας 

Κ-16

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

18/02/2020 

ΤΡΙΤΗ 

17:00 

Τ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΑΪΔΑΡΙ 

0-3 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

4-3

Μ.Δ. 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

16/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 09:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

1-2 

Μ.Δ. ΦΙΛΙΚΟ 

Κ14

K-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

14/02/2020

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π1)

1-6

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 15/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:30 

FOUS DE FOOT  

 0-1

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

16/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 0-7

 ΑΝΑΒΟΛΗ 10ης

Κ13

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

16/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

 STAR ΒΟΥΛΑΣ 

0-6 

Μ.Δ. 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΕΚΠ/ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ-ΒΑΡΗΣ 

2-4 

Αλλαγή ώρας Μ.Δ. 

Κ-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

 FOUS DE FOOT

0-5 

Μ.Δ. 

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 16/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 13:45

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-2 

Μ.Δ. 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

18η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

 15/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00 

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

1-3 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

16/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 

5-4 

 

Κ-12 Α΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

16/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:30 

FOUS DE FOOT 

 0-2

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

Σ.Ε.Φ. 

 1-1

 

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 2-0

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.(Κ11)

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗ

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 11:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π1) 

1-0 

Χωρίς θεατές 

Κ-12 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

15/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 12:30

ORION SPORT CLUB

1-1 

 

Κ-12 Β΄

VALENCIA C.F.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 15/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

15:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-2

 

Κ-12 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

15/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30 

Ε.Π.Ο. 

1-0

 

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

16/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

18:30 

SOCCER ACTION-ΡΕΝΤΗ 

1-0 

 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-11 Α΄

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

16/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 11:00

ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΣΚΗΣ 

 

 Χ.Δ.

K-11 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 16/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

Χ.Δ. 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

2-3 

 

K-11 Β΄

ΡΕΠΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:30

FOUS DE FOOT 

5-1 

 

K-11 Β΄

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΗΝΙΟΧΟΣ

16/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:00

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ(ΒΟΗΘ.) ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ 

 6-1

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 15/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:00

 RENTI STAR

1-4 

 Χ.Δ.

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

15/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π4)

 

 Χ.Δ. Χωρίς θεατές

K-10 Α΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00

ORION SPORT CLUB 

 

Χ.Δ. 

K-10 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 16/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

Χ.Δ. 

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ 

 4-2

 

K-10 Β΄

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

16/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 14:00

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ(ΒΟΗΘ.) ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ 

7-3 

 

K-10 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

16η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

Κ-16

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

VALENCIA C.F.

 15/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

FOUS DE FOOT 

 0-1

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

MAROUSSI CITY

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:45

ΔΟΞΑΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ-ΑΧΑΡΝΕΣ 

3-3 

 

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

15/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:15 

RENTI STAR 

4-1 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 15/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π1) 

0-7 

Χωρίς θεατές 

K-13

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-13

VALENCIA C.F.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

15/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

STAR ΒΟΥΛΑΣ  

 5-5

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

16η Αγωνιστική

K-15

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

 16/02/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 14:00

 ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

 1-5

 

K-15

VALENCIA C.F.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

 

K-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

ΒΙΝΤΕΟ