ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES  2019-2020

Attica Football Games 

16-17 / 11/2019

6η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 17:45

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

4-0 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

20:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

1-2 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:30

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 1-2

 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 16/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 16:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

1-1 

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

17/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

1-2 

 

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 3-0

 Χωρίς θεατές

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

16/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 14:30

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 5-1

 Μ.Δ 

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

16/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 13:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 2-0

Μ.Δ

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:30

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 0-3

Μ.Δ 

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 7-1

Χωρίς θεατές Μ.Δ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

8η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ12 Α 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α

ΡΕΠΟ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

17/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 2-0

 Χωρίς θεατές

Κ-12 Α

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

FOUS DE FOOT  

0-1 

 

Κ-12 Α

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 4-0

 

Κ-12 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

0-1 

 

Κ-12 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12 Β' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 17/11/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 16:00

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

 1-2

ΦΙΛΙΚΟ Αλλαγή ώρας 

Κ-12 Β

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

16/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00 

ΕΠΟ 

 5-1

 

Κ-12 Β

VALENCIA CF

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

RENTI ARENA 

 4-5

 

Κ-12 Β

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 20:00

SOCCER AXTION ΡΕΝΤΗ Χατζηανέστη 31  

3-7 

 

Κ-12 Β

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ORΙΟΝ SPORT CLUB 

4-4 

 

Κ-12 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-11 Α

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:00 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:15 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 17:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Β

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

FOUS DE FOOT 

1-5 

 

Κ-11 Β

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-11 Β

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-11 Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ (ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ) 

 3-0

 

Κ-11 Β

 ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. 

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ (ΒΟΗΘ.) 

0-4 

Αγ / κη 7η 

Κ10 Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Α

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 16/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

ORΙΟΝ SPORT CLUB 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 16:00

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ (5Χ5) 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 17:15

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:15 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Β' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Β

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:00

ORΙΟΝ SPORT CLUB 

2-1 

 

Κ-10 Β

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:00

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ (5Χ5) 

4-6 

 

Κ-10 Β

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 16/11/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:30

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

5-1 

 

Κ-10 Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-10 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents Football Games 

6η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 16/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:30

 STAR ΒΟΥΛΑΣ

 2-4

 

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

16/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

12:15 

FOUS DE FOOT 

5-0 

Αλλαγή ώρας 

Κ-16

VALENCIA CF

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00 

ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΡΕΝΑ 

4-0 

 

Κ-16

ΡΕΠΟ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

17/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:45 

FOUS DE FOOT 

 1-5

 

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΝΙΑΡΧΟΣ 

 0-2

 

Κ-14

ΡΕΠΟ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

ΑΠΟΛΛΩΝ 

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ13

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:30 

ΕΠΟ 

 1-1

 

Κ-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 16:45

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

 

 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

VALENCIA CF

17/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

7-0 

Χωρίς θεατές 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

6η Αγωνιστική

Κ-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

16/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

18:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 1-3

 

Κ-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

17/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:30

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ 

 0-1

 

Κ-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

VALENCIA CF

 17/11/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 09:00

FOUS DE FOOT 

3-3 

 

Κ-15

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

ΗΝΙΟΧΟΣ

16/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

1-1 

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATICCA FOOTBALL GAMES 


 

ΒΙΝΤΕΟ