ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΩΝ 13/01/2020

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES     2019-2020

Attica Football Games

18-19/01/2020

12η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:15

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-1 

 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

ΣΑΒΑΤΟ 

 15:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

0-3

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

21/01/2020 

ΤΡΙΤΗ 

 18:15

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΑΪΔΑΡΙ 

3-4 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-2 

Αλλαγή ώρας 

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

09:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

4-1 

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

13:45 

 STAR ΒΟΥΛΑΣ

3-1 

 

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 19/01/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:30 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

0-4 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

2-0 

Αλαγή ώρας Μ.Δ

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

4-2 

Τ.Δ 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

19/01/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

5-0 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

19/01/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30 

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

 0-3

Μ.Δ

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

14η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

19/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:00 

ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

 0-4

 

Κ-12 Α΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:00

FOUS DE FOOT 

 0-4

 

Κ-12 Α΄

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 19/01/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:15

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 5-2

 

Κ-12 Α΄

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

19/01/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30 

 RENTI STAR

 3-1

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 1-3

 

Κ-12 Β΄

VALENCIA C.F.

ΗΝΙΟΧΟΣ

19/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

17:00 

RENTI ARENA 

5-6 

 

Κ-12 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-12 Β΄

ΡΕΠΟ

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

19/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 

ORION SPORT CLUB

6-1 

 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

Μ.Δ 

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 18/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 18:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

Χ.Δ 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 

 Χωρίς θεατές Χ.Δ

K-11 Α΄

ΡΕΠΟ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

19/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ORION SPORT CLUB 

3-2 

 

K-11 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

2-3 

 

K-11 Β΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

19/01/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 16:00

FOUS DE FOOT 

3-3 

 

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

19/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 4-0

 Χωρίς θεατές

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 19/01/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 11:00

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

Χ.Δ

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 18/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 19:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 18/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π4) 

 

Χωρίς θεατές Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. 

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 17:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

ΦΙΛΙΚΟ Χ.Δ 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

19/01/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

4-5

 

K-10 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 19/01/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00 

ORION SPORT CLUB 

 4-3

 

K-10 Β΄

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

12η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 18/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:30

FOUS DE FOOT 

 4-7

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 18/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:45 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-1 

 

Κ-16

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-16

VALENCIA C.F.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

19/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:30 

FOUS DE FOOT 

1-2 

 

K-14

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-14

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

MAROUSSI CITY

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30

ΙΔΡΥΜΑ ΝΙΑΡΧΟΣ 

 2-5

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 18/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

4-1 

 

K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

VALENCIA C.F.

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

20:00 

RENTI STAR 

2-1 

 

K-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

18/01/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

12:15 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-3 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενη

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

12η Αγωνιστική

K-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

K-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

18/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

09:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 0-3

 

K-15

VALENCIA C.F.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ

19/01/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30 

PALLINI ARENA 

2-3 

 

K-15

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο. 

VALENCIA C.F. 

21/01/2020 

ΤΡΙΤΗ 

 16:30

ΤΡΑΧΩΝΩΝ-ΑΛΙΜΟΥ 

0-1 

Αναβολή 1ης Αγ/κης 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

 

ΒΙΝΤΕΟ