ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Λόγω Εορτασμού της Επετείου της 28ης Οκτωβρίου δεν θα διεξαχθούν τα παιχνίδια των κατηγοριών Κ12 - Κ11 & Κ10 και των 2 ομίλων του AFG

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑTTICA FOOTBALL GAMES    

2019-2020

Attica Football Games 

 19-20 / 10/2019

2η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΥ 

0-6 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:30 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

2-1 

 

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 20/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:00 

FOUS DE FOOT 

1-5 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

19:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

6-2 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 1-5

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

ΕΚ / ΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ 

 2-2

Αλλαγή ώρας 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:00 

FOUS DE FOOT 

 0-12

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 1-2

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

24/10/2019 

ΠΕΜΠΤΗ 

17:30 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

3-5 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

ΕΚ / ΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ 

 3-4

 Αλλαγή ώρας Μ.Δ.

Κ-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

9:30 

FOUS DE FOOT 

0-7 

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

23/10/2019 

ΤΕΤΑΡΤΗ 

18:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 2-3

Μ.Δ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

5η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ12 Α 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 6-1

 

Κ-12 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

19/10/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00 

ΡΕΝΤΗ 

3-2 

 

Κ-12 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

4-2 

 

Κ-12 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:15 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

1-0 

 

Κ-12 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

 19/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

0-2 

 

Κ-12 Β

ΗΝΙΟΧΟΣ

VALENCIA CF

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:30 

ΕΠΟ 

 1-0

 

Κ-12 Β

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 3-0

 

Κ-12 Β

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

20/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

13:15 

ΟΡΕΙΟΝ SPORT CLUB 

1-3 

 

Κ-12 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 ΑΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-11 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 19/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

RENTI STAR 

 

 Χ.Δ

Κ-11 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 20/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 0-4

 

Κ-11 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 19/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:00

ΡΕΝΤΗ 

 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 20/10/2019

ΚΛΥΡΙΑΚΗ 

 11:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ 

 4-8

 

Κ-11 Β

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΟΡΕΙΟΝ SPORT CLUB 

 1-0

 

Κ-11 Β

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-11 Β

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-11 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 ΑΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 9:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

6-9 

 Χ.Δ

Κ-10 Α

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

15:30 

ΕΠΟ 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 20/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 20/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΟRIΟΝ SPORT CLUB 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

 20/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 15:45

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 

 

Κ-10 Β

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

Κ-10 Β

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

20/10/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

11:30 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

8-4 

 

Κ-10 Β

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ  

Κ-10 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents Football Games 

2η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ.

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:30 

ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 

 4-1

 

Κ-16

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 09:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

 3-3

  

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

VALENCIA CF

27/11/2019 

ΤΕΤΑΡΤΗ 

18:00 

FOUS DE FOOT 

 2-0

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 20/10/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:15 

ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 

 2-0

 

Κ-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:30 

RENTI STAR 

5-1 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 20/10/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 12:00

RENTI STAR 

 0-7

 

Κ-13

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-13

VALENCIA CF

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 17:00

 RENTI ARENA

 2-5

 

Κ-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 09:15

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

0-6 

Αλλαγή ώρας 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

2η Αγωνιστική

Κ-15

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:30

 ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

 1-5

 

Κ-15

VALENCIA CF

ΗΝΙΟΧΟΣ

 19/10/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

ΕΠΟ 

 3-1

 

Κ-15

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

20/10/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 18:00

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΤΡΙΤΣΗ 

 3-1

 

Κ-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

19/10/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:30

FOUS DE FOOT 

 0-1

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES

 

 

 

 

 

ΒΙΝΤΕΟ