ΣΑΒΒΑΤΟ 29/02/2020 1) Κ16: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΠΣ (13η αγ/κη) 11:30 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

                                                    2) Κ16: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. (16η αγ/κη) 09:00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΛΙΜΟΣ

                  ΛΟΓΩ ΑΡΓΙΑΣ ΚΑΘΑΡΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ  ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/02/20 & ΤΗΝ                             ΚΥΡΙΑΚΗ 01/03/20

                     ΣΤΗΝ ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

                     ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ AFG: ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ  25/02/2020

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES   2019-2020

Attica Football Games

22-23/02/2020

17η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

25/02/2020 

ΤΡΙΤΗ 

18:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

2-1 

 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:30

ΓΕΩΡ. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΑΠΗΛΙΟ-ΚΟΡΩΠΙ 

5-1 

 

Κ-16

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 22/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

3-1 

 

Κ-16

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε. 

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο. 

25/02/2020 

 ΤΡΙΤΗ

 16:45

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 5-0

15η αγ. 

Κ14

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΥΦ 

3-0 

 

Κ-14

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

22/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

5-2 

 

Κ-14

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

 23/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

16:30 

FOUS DE FOOT 

1-4 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

22/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 2-3

Μ.Δ. 

Κ-13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

 5-0

 Μ.Δ.

Κ-13

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

23/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

4-0 

Αλλαγή ώρας     Μ.Δ. 

Κ-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:30 

FOUS DE FOOT 

0-1 

Μ.Δ. 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

19η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

23/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

 5-1

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ

09:30

Σ.Ε.Φ. 

6-2 

 

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 22/02/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

 3-3

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

23/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 13:00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ ΑΧΑΡΝΕΣ 

3-2 

 Αλλαγή ώρας

Κ-12 Α΄

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

23/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ 

1-5 

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

VALENCIA C.F.

23/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:30

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

1-1 

 

Κ-12 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

20/02/2020 

ΠΕΜΠΤΗ 

16:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

 5-7

 

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-2 

 

Κ-12 Β΄

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

23/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 16:30

ΥΜΗΤΤΟΥ 

0-3 

 

Κ-12 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.(Κ11)

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

22/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π1) 

 6-2

Χωρίς θεατές 

Κ-12 Β΄

ΠΑΟ ΣΧ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ 

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:00

ΑΛΚΥΩΝ Β΄- ΠΕΤΡ/ΛΗ 

0-4 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

23/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 11:00

RENTI ARENA 

 

Χ.Δ. 

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

 Χ.Δ.

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π1) 

 

Χ.Δ. Χωρίς θεατές 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

23/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:00 

 ORION SPORT CLUB

3-1 

 

K-11 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΑΟ ΣΧ.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

23/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 14:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

 1-1

 

K-11 Β΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:00 

FOUS DE FOOT 

 1-3

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 14:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 

Χ.Δ. 

K-10 Α΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 17:00

ΝΤΑΜΑΡΙ

 

Χ.Δ. 

K-10 Α΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

22/02/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 09:15

ORION SPORT CLUB 

 

Χ.Δ. 

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:00 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 7-3

 

K-10 Β΄

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 23/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

 14:15

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

4-6 

 

K-10 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

17η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΡΕΠΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε. Β

23/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 12:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 1-2

 

Κ-16

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Α.Ο.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 22/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ

 15:00

ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ    ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2 

0-4 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. 

VALENCIA C.F. 

23/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00 

STAR  ΒΟΥΛΑΣ

2-6 

 

Κ14

K-14

MAROUSSI CITY

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ 

K-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 

 

 

 

 

 ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

K-14

ΡΕΠΟ

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

 

 

 

 

 

 

K-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

 23/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

 ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

3-2 

 

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 23/02/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 09:30

RENTI STAR 

3-0 

 

K-13

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

K-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-13

VALENCIA C.F.

ΗΝΙΟΧΟΣ

23/02/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:00

FOUS DE FOOT 

0-3 

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

17η Αγωνιστική

K-15

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

VALENCIA C.F.

22/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:00

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

1-2 

 

K-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

 

K-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

23/02/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

 

 

K-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

22/02/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΥ 

3-2

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES


  

 

ΒΙΝΤΕΟ