Ενημέρωση βαθμολογίας AFG 18/11/2019

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES  2019-2020

Attica Football Games 

23-24 / 11/2019

7η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδουχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

23/11/2019 

ΣΑΒΑΤΟ 

09:00 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ 

2-3 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

26/11/2019 

 ΤΡΙΤΗ

17:45 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

 4-1

 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ 

1-0 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:00 

STAR ΒΟΥΛΑ 

0-5 

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

16:00 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

3-1 

 

Κ-14

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

2-1 

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:45 

ΕΚΠ / ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 

1-1 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

24/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00 

STAR ΒΟΥΛΑ 

1-4 

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:15 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

0-2 

Μ.Δ Αλλαγή ώρας 

Κ-13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

3-4 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:30 

ΕΚΠ / ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 

0-0 

Μ.Δ 

Κ-13

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΕ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 

26/11/2019 

ΤΡΙΤΗ 

 19:00

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

 

5η αγ / κη Μ.Δ 

9η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδουχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ12 Α 'ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α

ΡΕΠΟ

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 23/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 

1-2 

 

Κ-12 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

3-2 

 

Κ-12 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:15 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

1-1 

 

Κ-12 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

22/11/2019 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 

16:30 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 

 1-3

 

Κ-12 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

2-2 

 

Κ-12 Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

VALENCIA CF

 23/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:30 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

2-2 

 

Κ-12 Β

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 09:00

STAR ΒΟΥΛΑ 

5-1 

 

Κ-12 Β

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:30

ΥΜΗΤΤΟΥ 

1-2 

 

Κ-12 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 ΑΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 23/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:45 

STAR ΒΟΥΛΑ 

 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 

 

 

 

 

 

Κ-11 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 

 

 

 

 

ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 

Κ-11 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 

Κ-11 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Β

ΡΕΠΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-11 Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 24/11/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 09:30

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

4-2 

Χωρίς θεατές  

Κ-11 Β

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΟΡΕΙΟΝ SPORT CLUB 

3-6 

 

Κ-11 Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:00 

ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ 

 1-3

 

Κ-11 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 ΑΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

23/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 10:00

STAR ΒΟΥΛΑ 

 

 Χ.Δ

Κ-10 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 24/11/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ 

 

Χωρίς θεατές Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

Ε.Π.Ο. 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:00 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 ΒΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Β

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

 23/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

STAR ΒΟΥΛΑ 

10-6 

 

Κ-10 Β

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

24/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

19:30 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ (ΒΟΗΘ.) 

 2-4

 

Κ-10 Β

ΡΕΠΟ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

 

 

 

 

 

 

Κ-10 Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 

Κ-10 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents Football Games 

7η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδουχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 23/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

FOUS DE FOOT 

4-2 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

VALENCIA CF

24/11/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 

ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 

 2-0

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

20:30 

RENTI STAR 

0-0 

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

2-4 

 ΦΙΛΙΚΟ

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

11:15 

ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ 

1-1 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:30 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

0-3 

 

Κ-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

VALENCIA CF

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:15 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

4-2 

 

Κ-13

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-13

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδουχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

7η Αγωνιστική

Κ-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:30 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ 

 3-1

 

Κ-15

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

24/11/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 17:00

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

 1-6

 

Κ-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

Ε.Π.Ο. 

0-1 

 

Κ-15

VALENCIA CF

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

23/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

 ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΡΕΝΑ

3-1 

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES 

 

 

 

ΒΙΝΤΕΟ