ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: AFG K14, K13 ενημέρωση 27/01/2020

                   Ενημέρωση AFG Κ13 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (νέος ορισμός) Τρίτη 28/01/2020 17:30 

                   TALENTS K15 ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο. - VALENCIA CF 0-1 (1η αγων.)

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES  2019-2020

Attica Football Games 

25-26 / 01/2020

13η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

18/02/2020 

ΤΡΙΤΗ 

16:30 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΥ 

0-2 

 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

29/02/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 6-1

 

Κ-16

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

28/01/2020 

 ΤΡΙΤΗ

 18:30

ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΑΪΔΑΡΙ 

2-1 

 

Κ-16

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε. 

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε. 

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:00 

          ΑΠΗΛΙΟ-ΚΟΡΩΠΙ Γ. ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ 

 

 ΦΙΛΙΚΟ Μ.Δ

Κ14

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:00 

ΕΚ / ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 

0-2

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 25/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:45 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-1 

 

Κ-14

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

28/01/2020 

ΤΡΙΤΗ 

17:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

3-0 

 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

26/01/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00 

FOUS DE FOOT 

 2-6

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:15

ΕΚ / ΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 

1-7 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

28/01/2020 

 ΤΡΙΤΗ

 17:30

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

1-1 

ΝΕΟΣ ΟΡΙΣΜΟΣ Μ.Δ

Κ-13

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

29/01/2020 

 ΤΕΤΑΡΤΗ

17:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

3-0 

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 09:30

FOUS DE FOOT 

 1-4

Μ.Δ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

15η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ12 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:00

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

  0-4 

 

Κ-12 Α

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΝΤΑΜΑΡΙ 

  2-0 

 

Κ-12 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β. ΛΑΚΗ

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 2-4

 ΦΙΛΙΚΟ

Κ-12 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

 26/01/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 09:30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ 

 1-4

 

Κ-12 Α

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-12 Α

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε. 

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο. 

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

12:00 

ΤΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ-ΧΑϊΔΑΡΙΟΥ 

2-2 

ΦΙΛΙΚΟ 

Κ12 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 26/01/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ 

16:30 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 4-1

 

Κ-12 Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:30 

ΝΤΑΜΑΡΙ 

2-2 

 

Κ-12 Β

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε. (Κ11)

 25/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

14:15 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-3 

 

Κ-12 Β

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

25/01/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

10:30 

ΥΜΗΤΤΟΥ 

2-0 

 

Κ-12 Β

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

VALENCIA CF

 25/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 19:15

SOCCER ACTION-ΡΕΝΤΗ 

 1-5

 

Κ-12 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Α

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β. ΛΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

17:00 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ ΦΡΑΓΚΟΚΚΛΗΣΙΑΣ-ΜΑΡΟΥΣΙ 

 

 ΦΙΛΙΚΟ Χ.Δ

Κ-11 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 25/01/2020

 ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00 

RENTI STAR 

 

Χ.Δ 

Κ-11 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:00 

ΦΩΣΤΗΡΑ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΤΑΥΡΟΣ 

 

Χ.Δ Αλλαγή γηπέδο&ώρα 

Κ-11 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-11 Β

ΡΕΠΟ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

 

Κ-11 Β

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30 

Β΄ΑΛΚΥΩΝ (9Χ9) -ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 

 6-3

 

Κ-11 Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 

 

 

 

 

 ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ-11 Β

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

13:00

ORION SPORT CLUB 

 3-0

 

Κ-11 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

 25/01/2020

ΣΑΒΑΤΟ 

10:00 

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π4) 

 

Χωρίς θεατές Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 25/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:30 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:00

RENTI STAR

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο.

 

Χ.Δ 

Κ-10 Α

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-10 Β

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-10 Β

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 ΜΑΤΑΙΩΣΗ

Κ-10 Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

18:00 

ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ 

3-2 

 

Κ-10 Β

ΡΕΠΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

 

 

 

 

 

 

Κ-10 Β

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents Football Games 

13η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:00 

ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ-ΤΑΥΡΟΣ 

2-2 

 

Κ-16

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

VALENCIA CF

 25/01/2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:00 

 ΝΤΑΜΑΡΙ

 2-2

 

Κ-16

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

18:00 

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 

2-5 

ΦΙΛΙΚΟ 

Κ-14

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

25/01/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 14:00

ΔΟΞΑ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ-ΑΧΑΡΝΕΣ 

3-5

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

26/01/2020

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 10:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

1-4 

 

Κ-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΟΛΗ

25/01/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 14:30

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

 6-2

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:00

ΕΓΚ / ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

 2-1

 

Κ-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

26/01/2020 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00 

RENTI STAR 

3-0 

 

Κ-13

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

25/01/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 20:00

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ-ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

 1-7

 

Κ-13

VALENCIA CF

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

25/01/2020 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00 

FOUS DE FOOT 

1-3 

 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ / νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ / μα

Σχόλια

13η Αγωνιστική

Κ-15

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 

 26/01/2020

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΤΡΑΧΩΝΩΝ - ΑΛΙΜΟΥ 

1-3 

 

Κ-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

26/01/2020 

ΚΥΡΙΑΚΗ  

 16:15

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ Ε.Π.Ο. 

4-2 

 

Κ-15

VALENCIA CF

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-15

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

25/01/2020 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 16:30

ΝΤΑΜΑΡΙ 

 2-1

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES 

 

 

 

ΒΙΝΤΕΟ