ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ AFG ενημέρωση 02/12/2019

ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES    2019-2020

Attica Football Games

30/11/2019 & 01/12/2019

8η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:30 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

0-1 

 

Κ-16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:15

ΓΑΛΑΞΙΑ 

 3-2

 

Κ-16

ΧΑΪΔΑΡΙ Α.Ο.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

03/12/2019 

ΤΡΙΤΗ 

18:15 

ΧΑΪΔΑΡΙ  (ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) 

1-1 

 

Κ-16

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

20:00 

ΤΡΑΧΩΝΩΝ  ΑΛΙΜΟΥ

0-2 

 

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:45

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 

1-1

 

Κ-14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:30

 ΓΑΛΑΞΙΑ

  2-3 

 

Κ-14

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

01/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 16:45

FOUS DE FOOT 

1-3 

 

Κ-14

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

01/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

14:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

1-3 

 

Κ-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:00

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ 

  0-5 

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 14:15

ΓΑΛΑΞΙΑ 

3-1

Μ.Δ 

Κ-13

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

 30/11/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

 12:00

FOUS DE FOOT 

 1-9 

Μ.Δ 

Κ-13

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

15:30 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-3 

Μ.Δ 

Κ-13

 

 

 

 

 

 

 

 

10η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ12  Α' ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Α΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΑΕΚ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ

14:00 

 FOUS DE FOOT

0-4 

 

Κ-12 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:45

ΓΑΛΑΞΙΑ 

1-3 

 

Κ-12 Α΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

STAR ΒΟΥΛΑΣ 

2-2 

 

Κ-12 Α΄

ΤΡΙΓΛΙΑ Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 16:30

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΡΑΦΗΝΑΣ 

2-5 

 

Κ-12 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ12  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Κ-12 Β΄

VALENCIA C.F.

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

13:30 

 ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ

 0-3

 

Κ-12 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΗΝΙΟΧΟΣ

 30/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:00 

Ε.Π.Ο. 

  3-2 

 

Κ-12 Β΄

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

Π.Α.Ο. ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

30/11/2919 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:15 

 STAR ΒΟΥΛΑΣ

 2-3

 

Κ-12 Β΄

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ

ΥΜΗΤΤΟΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

3-0 

 

Κ-12 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-12 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11  Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ (Π3) 

 

Χ.Δ. Χωρίς θεατές 

K-11 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:45 

RENTI STAR 

3-4 

 

K-11 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00

ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 

 

Χ.Δ 

K-11 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ11 Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-11 Β΄

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

15:30 

FOUS DE FOOT 

2-4 

 

K-11 Β΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-11 Β΄

ΙΑΣΩΝ ΑΟ ΙΛΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

11:00 

ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) 

0-1 

 

K-11 Β΄

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

Ε.Π.Ο. 

0-4 

 

K-11 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10 Α΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Α΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

01/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 

ORION SPORT CLUB 

 

   Χ.Δ 

K-10 Α΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

14:00 

RENTI STAR 

 

 Χ.Δ

K-10 Α΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

12:30 

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (5Χ5) 

 

Χ.Δ

K-10 Α΄

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:00 

ΓΑΛΑΞΙΑ 

 

 Χ.Δ 

K-10 Α΄

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ10  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

K-10 Β΄

ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:00

ORION SPORT CLUB 

3-3 

 

K-10 Β΄

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 01/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΜΕΝΙΔΙΟΥ ( ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ) 

3-2 

 

K-10 Β΄

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

K-10 Β΄

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

01/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 14:30

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

6-2 

 

K-10 Β΄

 

 

 

 

 

 

 

 

AFG

Talents  Football Games

8η Αγωνιστική

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

Κ16

Κ-16

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΡΕΠΟ

 

 

 

 

 

 

Κ-16

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

Κ-16

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

19:00 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

 0-1

 

Κ-16

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

VALENCIA C.F.

 

 

 

 

 

 ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

Κ-16

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ14

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΤΑΥΡΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

 01/12/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ 

09:45 

ΔΟΞΑ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ(ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΗΣ 56 ΑΧΑΡΝΕΣ) 

4-1 

 

K-14

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

 30/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:30 

 FOUS DE FOOT

6-0 

 

K-14

ΕΡΜΗΣ ΣΧΟΛΗ ΑΕΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

17:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

4-0 

 

K-14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Π.Α.Ο ΣΧΟΛΗ ΤΑΡΑΣΗ

 

 

 

 

 

 ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

K-14

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ13

K-13

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π.Α.Ε.

01/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

 16:00

Ε.Π.Ο. 

1-4 

 

K-13

ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Α.Σ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ.

 01/12/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ

17:30 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

 3-0

 

K-13

ΓΛΥΦΑΔΑ Α.Ο.

VALENCIA C.F.

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

10:00 

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 

 0-4

 

K-13

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΧ. ΡΕΝΤΗ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ.

30/11/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ 

20:15 

RENTI STAR 

 4-3

 

K-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Κ15

Τμήμα

Γηπεδούχος

Φιλοξενούμενος

Ημ/νία

Ημέρα

Ώρα

Γήπεδο

Απ/μα

Σχόλια

8η Αγωνιστική

K-15

ΑΠΟΛΛΩΝ Π.Α.Ε.

ΙΑΣΩΝ Α.Ο. ΙΛΙΟΥ

01/12/2019 

 ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00 

FOUS DE FOOT 

 4-0

 

K-15

ΕΡΜΗΣ ΣΧ. ΑΕΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

01/12/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ 

16:00 

ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 

 1-3

 

K-15

VALENCIA C.F.

ΤΡΑΧΩΝΕΣ Α.Ο.

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ 

K-15

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Α.Π.Σ

 30/11/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:15

 Ε.Π.Ο.

1-1 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

K-15

 

 

 

 

 

 

 

 

TFG

ATTICA FOOTBALL GAMES


  

 

ΒΙΝΤΕΟ