ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΗΠΕΔΩΝ

ΕΚΠΑIΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOOTBALL GAMES    3η Αγωνιστική 20-21/10/2018

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

K16

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:00

PALLINI ARENA

0-2

ΑΕΚ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:30

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΠΑΤΩΝ

2-1

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

10/21/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

1-2

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

10/21/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

PALLINI ARENA

1-2

K14

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10/21/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00

PALLINI ARENA

6-0

ΑΕΚ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

9:00

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΠΑΤΩΝ

5-0

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

2-1

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

10/21/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:15

STAR ΒΟΥΛΑΣ

0-3

K13

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

0-4

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00

STAR ΒΟΥΛΑΣ

0-4

ΑΕΚ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10/21/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΠΑΤΩΝ

5-1

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

PALLINI ARENA

3-1

K12

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

1-5

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ

2-6

ΑΕΚ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10/21/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΠΑΤΩΝ

2-0

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:30

PALLINI ARENA

1-3

K11

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

10/21/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:15

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

2-4

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ

2-1

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00

ORION SPORT CLUB

4-0

ΡΕΠΟ

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΡΕΠΟ

K10

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

10/21/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

0-4

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΡΕΠΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ORION SPORT CLUB

0-4

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

10/20/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  (ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ)  8X8

4-5

AFG


  

ΒΙΝΤΕΟ