* ενημέρωση βαθμολογίας 20/11/2018 

                                                             ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΚΠΑIΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOOTBALL GAMES    7η Αγωνιστική 17-18/11/2018

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

K16

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:15

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

2-0

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

18/11/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00

ΡΕΝΤΗ

1-2

ΑΕΚ

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18/11/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:15

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΠΑΤΩΝ

 3-1

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

9:00

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ (ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ) ΝΙΚΑΙΑ

3-1

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΡΕΠΟ

K14

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

20/11/2018

ΤΡΙΤΗ

18:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

6-1

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

18/11/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:30

ΡΕΝΤΗ

0-7

ΑΕΚ

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18/11/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:30

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΠΑΤΩΝ

 3-1

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

1-1

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΡΕΠΟ

K13

ΑΕΚ

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18/11/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΠΑΤΩΝ

3-0 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:15

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

2-0

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

28/11/2018

ΤΕΤΑΡΤΗ

16:30

ΠΑΙΑΝΙΑ

 2-0

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

PALLINI ARENA

1-2

K12

ΑΕΚ

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18/11/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00

ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΠΑΤΩΝ

 3-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

1-1

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

28/11/2018

ΤΕΤΑΡΤΗ

17:45

ΠΑΙΑΝΙΑ

2-2 

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

16:45

PALLINI ARENA

2-1

K11

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

18/11/2018

ΚΥΡΙΑΚΗ

9:15

ORION SPORT CLUB

1-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

14:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

0-0

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

K10

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

9:00

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

4-2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

28/11/2018

ΤΕΤΑΡΤΗ

16:30

ΠΑΙΑΝΙΑ

            4-2

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

17/11/2018

ΣΑΒΒΑΤΟ

13:30

ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ 7Χ7 (ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ)

ΑΝΑΒΟΛΗ

AFG

ΒΙΝΤΕΟ