*ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: Κ16 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (24η αγωνιστική) Τετάρτη 17/04/2019 έναρξη 16:30 γηπ. Γαλαξίας                                     **ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ : Βαθμολογία 15/04/2019 (23η αγωνιστική)  

ΕΚΠΑIΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES    23η Αγωνιστική 13-14/04/2019

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

K16

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

 ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΡΕΠΟ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

13/04/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ

9:00

RENTI STAR

 0-5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

13/04/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 17:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ  

 3-2

ΑΕΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

08/05/19         ΤΕΤΑΡΤΗ                          18:00                       ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ                                                            1-2

K16 Από Αναβολή 21ης Αγωνιστικής

ΑΕΚ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

14/04/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ  

11:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ  ΣΠΑΤΩΝ  

5-0 

K14

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

14/04/2019 

ΚΥΡΙΑΚΗ  

13:45 

STAR  ΒΟΥΛΑ  

 2-1

ΡΕΠΟ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

ΡΕΠΟ

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 

        08/06/2019.                    ΣΑΒΒΑΤΟ.                     10:00.                                  ΡΕΝΤΗ.             1-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

13/04/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 19:15

 ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 1-1

ΑΕΚ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

13/04/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 15:00 

 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ  ΣΠΑΤΩΝ

 1-2

K13

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 13/04/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 11:15

ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ  ΒΑΡΗ  

 2-3

ΑΕΚ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 14/04/2019

  ΚΥΡΙΑΚΗ  

 10:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ  ΣΠΑΤΩΝ  

 3-0 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 13/04/2019

  ΣΑΒΒΑΤΟ 

9:00

                  ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

                0-1

K12

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

 13/04/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 10:00 

ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ  

 0-4

ΑΕΚ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 13/04/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 13:00  

 ΕΓΚ/ΣΕΙΣ  ΣΠΑΤΩΝ 

 4-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 13/04/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

10:30 

 ΓΑΛΑΞΙΑΣ 

 2-1

K11

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

ΡΕΠΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΗΝΙΟΧΟΣ

 14/04/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ 

 10:00 

ORION SPORT CLUB  

 4-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

 13/04/2019 

ΣΑΒΒΑΤΟ  

 11:45

ΓΑΛΑΞΙΑΣ  

 6-2

K10

ΡΕΠΟ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

  13/04/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 12:00 

 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ  ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ  ΝΙΚΑΙΑ

 1-5

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΗΝΙΟΧΟΣ

  14/04/2019

 ΚΥΡΙΑΚΗ 

 11:00 

 ORION SPORT CLUB 

 5-4 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

  13/04/2019 

 ΣΑΒΒΑΤΟ 

 13:00 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ  

1-2

AFG

ΒΙΝΤΕΟ