*ΒΑΘΜΟΛΟΓΊΑ: 26η αγωνιστική ενημέρωση ΤΕΤΑΡΤΗ 22/05/2019.                                                                                                                                                                 **Ενημερωση: Κ16 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ (αναβολή 17ης) 01/06/2019 εγκ/σεις Ρέντη                                                                                                                                                       

ΕΚΠΑIΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ATTICA FOOTBALL GAMES    26η Αγωνιστική 18-19/05/2019

ΟΜΑΔΑ

ΟΜΑΔΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΗΜΕΡΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

K16

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19/05/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΑΓΙΑΣ (ΦΥΣ. ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑΣ)

 0-5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΕΚ

3-0.     α.α

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 18/05/2019

 ΣΑΒΒΑΤΟ

12:30 

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(ΑΟΝΑ) ΑΡΓ/ΠΟΛΕΩΣ & ΚΗΠΟΥ

 3-2

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

          31/5/2019.           18:00.         1-5

K16 από αναβολή 17ης Αγωνιστικής

ΑΕΚ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

17/05/2019

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

17:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ

 1-3

K16 από αναβολή 21ης Αγωνιστικής

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

24/05/2019

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 16:30 

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

 2-1

K14

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

16/05/2019

ΠΕΜΠΤΗ

17:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ

 0-6

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΕΚ

19/05/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

18:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

 2-1

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

2/6/19.           09:30.           STAR.      2-1

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΡΕΠΟ

ΡΕΠΟ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

         31/05/2019.                   3-0.  α.α                                                     

K14 από αναβολή 22ης Αγωνιστικής

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΕΚ

22/05/2019

ΤΕΤΑΡΤΗ

 18:00 

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ

 3-0

K13

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

10:00

ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ

 3-2

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΕΚ

16/05/2019

ΠΕΜΠΤΗ

18:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ

 2-1

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

18:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ

 0-3

K12

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:15

ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ ΒΑΡΗ

 1-4

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΕΚ

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:45

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ

 1-4

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΡΕΝΤΗ

 0-2

K11

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΚΑΔ. ΒΑΣ. ΛΑΚΗ

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

14:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

ΦΙΛΙΚΟ

Α.Π.Σ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

19/05/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:30

ΓΑΛΑΞΙΑΣ

 2-2

Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΗΝΙΟΧΟΣ

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

STAR ΒΟΥΛΑ

  5-1 

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19/05/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΒΟΗΘ. Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

 0-4

K10

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

18/05/2019

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30

ΕΓΚ/ΣΕΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ

 7-3

ΡΕΠΟ

ΗΝΙΟΧΟΣ

ΡΕΠΟ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

19/05/2019

ΚΥΡΙΑΚΗ

10:00

ΒΟΗΘ. Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

 2-6

 

ΒΙΝΤΕΟ